بيا تو موزيك

مشخصات فني رول هاي ايزوگام

ايزوگام معمولا به صورت رول شده و عرض ۱ متر در ۱۰ متر توليد و عرضه مي شود و ميتوان گفت از نظر ظاهري هر رول ايزوگام توليدي از برندهاي مختلف با يكديگر مشابه مي باشند و تنها از نظر مشخصه هاي كيفي و قيمت با يكديگر تفاوت هاي جزئي دارند. براي مشاهده دقيق قيمت رول ايزوگام به سايت izogamco.com مراجعه كنيد.

مشخصات رول ايزوگام

برخي از مشخصات فني رول هاي ايزوگام موجود در بازار به شرح زير مي باشد

مقدار مشخصه
۱ متر در ۱۰ متر ابعاد هر رول ايزوگام
حدود ۴۰ كيلوگرم وزن هر رول ايزوگام
از ۲ تا ۴ ميلي متر – ولي ايزوگام استاندارد ۴ ميلي متر ضخامت ايزوگام
۵۰ تا ۶۰ كيلوگرم بر ۵۰ سانتي متر مقاومت كششي طولي
۳۰ تا ۳۵ كيلوگرم بر ۵۰ سانتي متر مقاومت كششي عرضي
۹ تا ۱۰ كيلوگرم مقاومت پارگي طولي
۴ تا ۵ كيلوگرم مقاومت پارگي عرضي
حدود ۱ درصد جذب آب و كاهش وزن
تا منفي ۱۰ درجه سانتي گراد قابليت انعطاف در سرما
حدود ۹ درصد افزايش نسبي عرض
حدود ۱۵ درصد افزايش نسبي طول
۱۰۰ تاب كششي اتصالات انتهايي
۱۰ درجه مقاومت در برابر اشعه فرابنفش
۱ متر پايداري ابعاد در برابر حرارت

رول ايزوگام : https://izogamco.com/price-roll-isogam


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۰:۲۷ توسط:رز موضوع:

اهميت خريد فالوور اينستاگرام

اهميت خريد فالوور اينستاگرام و چرا خريد آن سود آور است؟

اينستاگرام گردش و سير در تصاوير اشتراكي است و يك سيستم عالي براي ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است. اين شبكه اجتماعي همچنين به صاحبان مشاغل فرصت تبليغ محصولات و سرويس هايشان را ميدهد.
 
استفاده از اينستاگرام براي تبليغ تجارت شما خيلي به صرفه و آسان است.

به عنوان مثال شما ميتوانيد تصاوير مشترياني كه از خريد و استفاده از سرويس و يا محصولات شما راضي هستند را پست كنيد تا برند خود را تبليغ كنيد. براي اينكه به افراد زيادي توسط اينستاگرام برسيد داشتن فالوور خيلي حياتي است.


شما نميتوانيد اهميت داشتن فالوور را ناديده بگيريد، هر چقدر شما فالوور بيشتر داشته باشيد شدت تبليغات شما بيشتر خواهد شد.

 

فالوور فالوور هاي اينستاگرام,تبليغ در اينستاگرام,فالوور اينستاگرام

وقتي شما فالوور اينستاگرام ميخريد شما فالوور هاي خود را سريع افزايش ميدهيد

 

خوب آيا اينستاگرام واقعا مهم است؟
بله- اگر شما از اينستاگرام به درستي استفاده كنيد به موفقيت در تجارت شما كمك ميشود.و ميتواند به شما كمك كند تا مشتريان بيشتري را به تجارت خود سوق دهيد و شهرت شركت خود را ميان در ميان مشتريان افزايش دهيد.


خيلي از تجارت ها موفقيت هاي بسياري را از اكانت اينستاگرام خود مشاهده ميكنند.


شما نيز ميتوانيد افزايش و رشد چشم گيري از طريق شبكه اجتماعي دريافت كنيد.
 
شما ميتوانيد فالوور هاي زيادي را توسط استراتژي هاي مختلف مثل فالو كردن ديگران- پست كردن تصاوير زيبا به اشتراك گذاري در شبكه هاي اجتماعي، كامنت گذاري درست در زير عكس ديگران و تگ كردن عكس ها به دست بياوريد.
 
اين استراتژي ها به شما كمك ميكند تا فالوور خود را افزايش دهيد ولي اين روش ها به آرامي تعداد فالوور هاي شما را افزايش ميدهند.
 
شما ممكن است به هدفتان براي رسيدن به تعداد خيلي زياد از فالوور در يك بازه زماني نرسيده باشيد.


بهترين استراتژي كه شما ميتوانيد از آن بهره برداري كنيد تا تعداد فالوور هاي زيادي را داشته باشيد خريد فالوور ميباشد.


صرف نظر از اينكه شما به تازگي اكانت اينستاگرام خود را ساخته ايد يا تعداد كمي فالوور داريد اين بهترين استراتژي خواهد بود. تعداد فالووري كه شما خريداري ميكنيد به شما كمك ميكند تا محبوبيت خود را در اينستاگرام افزايش دهيد.
 
مردم زماني كه ميبينند شما فالور هاي زيادي داريد ترغيب مي شوند شما را دنبال كنند تا ببينند چه چيزي در مورد عكس هاي شما جالب است.
 
وقتي شما فالوور اينستاگرام ميخريد شما فالوور هاي خود را سريع افزايش ميدهيد.
 
محدوديتي در خريد تعداد فالوور هاي اينستاگرام وجود ندارد،بعضي از پكيج هاي خريد فالوور به تعداد فالوور 100 تا ايي و بعضي از پكيج هاي خريد فالوور 1000 تايي ارائه ميشود.
اين بدان معناست كه با توجه به بودجه شما پكيج هاي مختلفي موجود ميباشد.
 
زمان خريد فالوور دقت كنيد كه از جايي معتبر و شناخته شده خريد كنيد.

خريد فالوور واقعي : https://goldfollower.com/instagram/follower/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۱۴ توسط:رز موضوع:

فرش 1200 شانه چيست ؟

 

 
فرش 1200 شانه چيست ؟

ما در اين مطلب در مورد فرش 1200 شانهه پرداختيم. اين فرش از تراكم و فشردگي بسيار بالايي برخوردار است و اين مساله سبب افزايش لطافت و زيبايي آن شده است. همچنين ضخامت اين فرش كم است و سبب شده وزن كمتري داشته باشد. اين فرش از جديدترين و پرفروش ترين فرش هاي ماشيني است. براي آشنايي بيشتر با اين فرش با ما همراه باشيد.

 

ما در اين مقاله به معرفي فرش 1200 شانه و مزايا و ويژگي هاي فرش 1200 شانه مي پردازيم. فرش يكي از مهم ترين عناصر و المان هاي تشكيل دهنده دكوراسيون منازل ايراني است كه بدون شك همه ما با آن ﺁشنا هستيم و در منازل خود از آن استفاده مي كنيم. البته امروزه به دليل اينكه قيمت فرش هاي دستباف بسيار بالاست از فرش ماشيني بيشتر استفاده مي شود. اين فرش ها هم قيمت پايين تري دارند و هم در طرح و رنگ هاي مختلف توليد مي شوند و مي توان آن را با هر دكوراسيوني ست كرد.

 

فرش ماشيني انواع مختلفي دارند و عواملي كه سبب ايجاد انواع فرش ماشيني شده اند شامل تراكم و شانه فرش، جنس فرش، طرح و نقشه فرش، ابعاد فرش و رنگ فرش و ... مي باشد. لذا همين عوامل بر قيمت نهايي فرش نيز تاثير مي گذارند. همان طور كه اشاره نموديم يكي از فاكتورهايي كه انواع فرش را به وجود مي آورد شانه فرش و تراكم است كه خود داراي دنيايي است. ما معرفي فرش 1200 شانه را موضوع اين مطلب خود قرار داديم. براي ﺁشنايي با فرش 1200 شانه با ما همراه باشيد.

 

فرش 1200 شانه چيست؟

در واقع فرش 1200 شانه يكي از معروف ترين فرش هاي ماشيني است. دليل اين امر هم لطافت و ظرافت اين فرش است كه سبب جلب توجه مشتريان و مصرف كنندگان مي شود. همان طور كه گفتيم امروزه فرش ماشيني در رنگ و طرح و تراكم و شانه هاي مختلفي توليد مي شود تا هر خريداري بنا به سليقه و بودجه خود فرش مد نظر خود را خريداري كند. در بين تمامي فرش هاي ماشيني فرش 1200 شانه به دليل زيبايي خيره كننده اي كه دارد و همچنين به دليل شبيه بودن به فرش هاي دستباف بسيار مورد توجه و استقبال است.

 

در واقع شانه فرش يكي از فاكتورهاي ايجاد انواع فرش ماشيني است به اين صورت كه فرش هاي ماشيني از نظر شانه و تراكم به فرش 500 شانه ،  فرش 700شانه   ،  فرش 1000شانه  ، فرش 1200شانه  و فرش 1500 شانه  تقسيم مي شوند. حال شايد اين سوال به ذهنتان خطور كند كه اصلا شانه و تراكم چيست؟

 

براي خريد فرش 1200 شانه روي لينك پايين كليك كنيد..

https://webfarsh.com/products/%D9%81%D8%B1%D8%B4-1200-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87


 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۵:۵۵ توسط:رز موضوع: