بيا تو موزيك بيا تو موزيك .

بيا تو موزيك

سالن آرايش عروس

هر عروسي مايل است كه در ذهن مهمان هايش تصويري متفاوت و خيره كننده از خود بسازد بنابراين با وسواس فراوان به دنبال مدل لباس، آرايش صورت و مو و سالن آرايش عروس مخصوص مي گردد اما گاهي اين دقت بيش از حد باعث انتخاب هاي نابخردانه اي مي شود. اگر مي خواهيد حداقل در مورد موهاي خود دچار چنين اشتباه هاي جبران ناپذيري نشويد اين قوانين را رعايت كنيد.آرايش عروس

 

اگر شما هم به زودي عروس مي شويد، پس از همين حالا بايد به فكر زيبايي تان باشيد. آيا به مدل آرايش عروسي تان فكر كرده ايد؟ حتي اگر مي خواهيد همه چيز را به آرايشگرتان بسپاريد، بد نيست كه قبل از هر چيز برخي نكات را بدانيد. در ادامه بايد و نبايدهايي را در مورد آرايش عروس برايتان آورده ايم تا با رعايت آنها در بهترين روز زندگي تان، زيباتر از هميشه بدرخشيد.

1. از حداقل 3 هفته قبل از روز عروسي، نزد آرايشگرتان برويد و از او بخواهيد تا مدل انتخابي را روي صورت تان امتحان كند. 3 تا 5 هفته زمان خوبي براي اين كار است اما نگذاريد كه فاصله زماني تان بيشتر از 5 هفته شود.
هر چه را كه مي خواهيد براي اولين بار انتخاب كنيد، از آرايشگرتان بخواهيد تا در همان روز انجام دهد. به عنوان مثال اگر مي خواهيد آرايش برنزه داشته باشيد، بگوييد كه رنگ هاي مختلف را روي صورت تان امتحان تا مناسب ترين رنگ كرم پودري كه با تن پوست شما سازگاري دارد، را شناسايي كند.
2. در روزي كه براي امتحان مدل آرايش تان نزد آرايشگر مي رويد، لباسي سفيد به تن كنيد. در اين شرايط بهتر تشخيص مي دهيد كه آيا رنگ آرايش تان با رنگ لباس عروس جور در مي آيد يا خير. حتي پيشنهاد ما به شما اين است كه چند عكس هم، بدون فلش، بگيريد تا مدل آرايش تان را در كنار لباس سفيد رنگ بهتر تشخيص دهيد.
3. با خودتان چند عكس از مدل هاي آرايشي كه مورد قبول تان است را نزد آرايشگر ببريد. آنها را به او نشان دهيد و روي صورت تان امتحان كنيد تا ببينيد آيا روي صورت شما هم زيبا مي شود و براي روز عروسي تان مناسب است يا خير.

آرايش عروس

نكات مهم آرايش عروس

4. فراموش نكنيد كه آرايش صورت تان نبايد بي رنگ و رو يا مات باشد. از آنجا كه لباس تان سفيد است، بايد آرايشي انتخاب كنيد كه با رنگ سفيد لباس عروس در تضاد باشد تا از بي روحي چهره تان بكاهد. لباس عروس با لباسي كه هر روز به تن مي كنيد زمين تا آسمان فرق دارد، بنابراين آرايش تان نيز بايد متفاوت و سازگار با آن رنگ لباس باشد.
5 .يكي از راههايي كه مي توانيد چشمهايتان را جذاب تر نشان دهيد، استفاده از مژه مصنوعي است. اما نبايد مژه هايتان به گونه اي باشد كه توي ذوق بزند. براي اين منظور بهتر است كه از مژه هايي با طول هاي متفاوت استفاده كنيد. در اين صورت چشم هايتان حالتي طبيعي به خود مي گيرد و به جاي اينكه مژه مصنوعي در بالاي مژه هاي خودتان قرار گيرد، در ميان آنها پخش مي شود.
6. به دنبال روش هايي باشيد كه تا به حال روي صورت تان امتحان نكرده ايد. شايد تكنيك هاي جديد به صورت شما بيشتر بيايد و تغييرات اساسي به چهره تان دهد.
7. از آنجا كه آرايش صورت تان بايد يك روز كامل روي صورت تان بنشيند، از آرايشگرتان بخواهيد تا از بهترين لوازم آرايش استفاده كند تا دوام بالاتري داشته باشد.
8. از آنجا كه شما در روز عروسي تان در موقعيت هاي مختلف قرار مي گيريد، پس آرايش تان بايد به گونه اي باشد كه در مكان هاي مختلف و با نورهاي متفاوت سازگار باشد. بنابراين بهتر است كه در روز آزمايشي ميكاپ تان، هم در نور آفتاب و هم در نور اتاق آرايش تان را تست كنيد تا خيال تان راحت باشد كه در روز عروسي در هر موقعيتي زيباترينيد.
9. اگر چه شما به آرايشگرتان اعتماد كرديد و چهره تان را به دست او سپرديد اما اين بدين معني نيست كه هيچ دخالتي در كار او نكنيد. او شما را نمي شناسد، از علايق و شخصيت تان آگاه نيست، بنابراين اين شماييد كه بايد به او بگوييد چه چيزي را دوست داريد يا از چه شيوه آرايشي بيزاريد. مطمئنا دوست نداريد زماني كه چشم هايتان را باز كرديد، از ظاهر خود ناراضي باشيد؟! بنابراين از بيان آنچه مي پسنديد هراس نداشته باشيد.
10. از آرايش زياد بپرهيزيد زيرا آرايشي كه روي صورت تان ننشيند، در عكس ها و زير نور فلش جلوه بدي پيدا مي كند.
11. از مدها بپرهيزيد. يادتان باشد كه شما تا آخر عمر عكس هاي عروسي تان را مرور خواهيد كرد، بنابراين آرايش و حتي لباس عروس تان بايد به گونه اي باشد كه هيچگاه از مد نيافتد. در اين شرايط آرايش كلاسيك كه هميشه جذابيت خود را دارد، بهترين انتخاب براي شماست. شايد خط چشمي كه به تازگي مد شده در حال حاضر برايتان جذابيت داشته باشد اما آيا چند سال ديگر هم همين قدر زيبا خواهد بود؟ خير! پس پيشنهاد ما به شما اين است كه در روز عروسي تان مد را كنار بگذاريد و تنها به آنچه زيباترتان مي كند، بيانديشيد.
12. از استفاده رژ لب هاي پر رنگ نترسيد. اگر تا به حال از رنگ هاي مات و بي رنگ مانند قهوه اي يا رنگ لب استفاده مي كرديد، بهتر است كه آن را با رنگ هاي روشن تري مانند صورتي يا قرمز جايگزين كنيد. اين رنگ ها در عكس هايتان به زيبايي مي درخشند و جذابيت بيشتري به چهره شما مي دهند. يادتان باشد كه مدل هاي كلاسيك هميشه مورد پسند قرار خواهند گرفت.
13. تصور نكنيد كه با آرايش صورت همه چيز تمام مي شود. شما بايد در مرحله بعدي به سراغ گردن و حتي شانه هايتان برويد زيرا امكان اين كه رنگ پوست صورت تان با رنگ جاهاي ديگر بدن تان متفاوت باشد زياد است. بنابراين كرم پودري كه براي صورت تان استفاده كرديد را به گردن و شانه هايتان نيز بزنيد تا ظاهري طبيعي و يكدست داشته باشيد.
14. از سايه هاي چشم بسيار پررنگ بپرهيزيد. سياه كردن بيش از حد چشم ها، نه تنها هيچ جذابيتي ندارد بلكه زيبايي طبيعي چشم هايتان را نيز از بين مي برد. بنابراين اگر مي خواهيد از سايه هاي تيره استفاده كنيد، در اين كار اغراق نكنيد.
15. از براق كردن يا مات كردن بيش از حد چشم هايتان خودداري كنيد. آرايش خيلي براق دوام زيادي روي پوست تان نخواهد داشت و به سرعت از روي پوست تان پاك خواهد شد. آرايش خيلي مات هم موجب خشكي و ترك پوست تان مي شود. بنابراين از لوازم آرايشي استفاده كنيد كه حاوي كمي مرطوب كننده باشد. با اين شيوه نه تنها آرايش روي صورت شما دوام بيشتري خواهد داشت، بلكه طبيعي تر نيز جلوه خواهد كرد.

منبع : namnak


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۲۴:۳۷ توسط:رز موضوع:

طلا و جواهرات

چند نكته مهم براي انتخاب حلقه ازدواج

با بخش طلا و جواهرات مجله اينترنتي بيست ستون همراه باشيد 

انتخاب حلقه ازدواج يكي از اساسي ترين انتخاب هاست كه ساليان سال همراه شما خواهد بود. پس در انتخاب حلقه ازدواج دقت كنيد كه جايي براي پشيماني وجود ندارد. با بيست ستون همراه باشيد تا نكاتي كه در انتخاب  حلقه بايد مد نظر داشته باشيد را بيان كنيم ...

 • براي خريد حلقه به مراكز و طلافروشي هاي معتبر مراجعه كنيد.
 • قيمت پلاتين 2 برابر طلاي سفيد است و گاهي طلاي سفيد به جاي پلاتين فروخته مي شود. مواظب اين مساله باشيد. گاهي طلاي سفيد هم از جنس طلا نيست و در واقع آب طلاست.
 • براي آقايون حلقه هاي پلاتين انتخاب مي شود. به نگين  هاي حلقه دقت داشته باشيد تعداد نگين ها مهم نيست بلكه كيفيت، ابعاد و جنس نگين ها مهم تر است.
 • در بعضي حلقه ها يك سنگ درشت در وسط آن قرار گرفته و تنوع اين مدل حلقه ها بسيار زياد است، مي توانيد از شكل هاي مشابه براي خود و همسرتان استفاده كنيد.
 • خيلي از حلقه ها با يك تغيير كوچك ، طراحي شان براي خانم ها و آقايون تفاوت مي كند و مي توانيد يك جفت مشابه خريداري كنيد و با هم ست باشيد.
 • هر حلقه ي گراني زيبا نمي باشد. زيبايي حلقه به طراحي آن بستگي دارد، گاهي يك حلقه ساده از يك حلقه گران و پر از جواهر زيباتر خواهد بود.
 • نگين هاي حلقه نبايد حتما برليان، ياقوت و .. باشد. يك نگين شيشه اي ساده هم مي تواند حلقه شما را زيباتر كند و گران هم نخواهد بود.

منبع: www.bistsotoon.com

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۵۱:۳۵ توسط:رز موضوع:

سفر ارزان به گرجستان

گرجستان جزو كشورهايي است كه هزينه سفر به آن براي ايرانيان، چندان زياد نيست و افرادي كه توانايي مالي متوسطي دارند، به راحتي مي‌توانند با تور ارزان گرجستان به اين كشور سفر كنند. معقول بودن هزينه سفر به گرجستان باعث شده است كه دو شهر  بزرگ و مهم اين كشور يعني تفليس و باتومي به يكي از محبوب‌ترين مقاصد گردشگري خارجي براي ايرانيان تبديل شود. اگر قصد سفر به اين كشور را داريد و نمي‌دانيد هزينه سفر به آن چقدر است، اين مطلب مي‌تواند راهنماي خوبي باشد. در ادامه هزينه‌ سفر به گرجستان را از ابعاد مختلف بررسي مي‌كنيم.

هزينه هتل و مركز اقامت

هتل هاي تفليس

هزينه اقامت در هاستل‌هاي اين كشور (حتي تفليس كه پايتخت آن است) بسيار ارزان بوده و بين ۵ تا ۲۰ دلار است. هزينه هتل هم در سفر متوسط و اقتصادي بين ۲۵ تا ۴۰ دلار و در سفر لوكس بالاتر از ۸۰ دلار است.

به‌طور متوسط هزينه اقامت يك هتل سه ستاره در گرجستان ۵۸٫۹۴ دلار، هتل چهار ستاره ۱۰۴٫۳۸ دلار و هتل پنج ستاره ۲۷۷٫۹۷ دلار است.

هتل هاي تفليس

   • بهترين هتل هاي 4 ستاره تفليس؛ شهر مورد علاقه گردشگران ايراني
   • بهترين هتل هاي 5 ستاره تفليس؛ شهر كليساها در گرجستان

در تفليس، پايتخت اين كشور قيمت هتل‌هاي ۲ ستاره از  ۳٫۵۱ دلار تا ۹۱٫۴۵ دلار، هتل‌هاي ۳ ستاره از ۱۸٫۷۵ تا ۲۴۷٫۳۶ دلار، هتل‌هاي چهار ستاره از ۴۳٫۳۵ تا ۱۵۸٫۱۹۲ دلار و قيمت هتل‌هاي پنج ستاره هم از  ۱۳۹٫۴۵ دلار تا ۲۷۶٫۵۱ دلار متغير است.

براي آشنايي بيشتر با هتل‌هاي تفليس به صفحه هتل‌هاي تفليس مراجعه كنيد. 

هتل هاي باتومي

باتومي يكي ديگر از شهرهاي محبوب اين كشور براي گردشگران است. قيمت هتل‌هاي ۲ ستاره اين شهر از ۲۵٫۷۲ تا ۱۷۹٫۴۰، قيمت هتل‌هاي سه ستاره از ۱۸٫۷۶ تا ۱۴۸٫۹۴، هتل‌هاي چهار ستاره از ۵۵٫۱۲ تا ۱۷۹٫۴۵ دلار و هتل‌هاي ۵ ستاره از ۹۸٫۵۳ تا ۱۸۴٫۱۶ دلار متغير است.

براي آشنايي بيشتر با هتل‌هاي باتومي به صفحه هتل‌هاي باتومي مراجعه كنيد.   

هزينه غذا و رستوران

رستوران هاي تفليس

 • بهترين رستوران ها و كافه هاي تفليس، گرجستان
 • رستوران هاي باتومي، گرجستان
 • غذاهاي محلي تفليس، ويترين طعم‌هاي ناب غذاهاي گرجستان

قيمت غذاهاي ساده و ارزان‌قيمت در اين شهر از ۳ دلار شروع مي‌شود. قيمت يك وعده غذا در رستوران‌هاي ميان‌رده اين شهر از ۶ تا ۱۵ دلار متغير است. همچنين در يك رستوران نه چندان گران قيمت، يك وعده غذا با قيمت ۵٫۸۲ دلار هم عرضه مي‌شود و قيمت يك وعده غذا براي دو نفر همراه با دسر و پيش‌غذا، ۲۰٫۴۶ دلار است.

قيمت يك وعده غذاي فست‌فود تركيبي در رستوران‌هاي مك دونالد يا رستوران‌هاي مشابه ۴٫۷۰ دلار است. خاجاپوري يكي از غذاهاي محلي محبوب گرجستان بوده كه در واقع نان پر شده با پنير است. قيمت اين غذاي محبوب از ۰٫۴۲ تا ۰٫۸۳ دلار متغير است.

خاجاپوري

 جالب است بدانيد كه در گرجستان رستوران‌هايي پيدا مي‌شوند كه غذاي ايراني هم سرو مي‌كنند؛ به‌عنوان مثال قيمت يك پرس چلوجوجه يا چلوكباب از ۷٫۱ تا ۱۰٫۸ دلار متفاوت است.

هزينه حمل و نقل عمومي

حمل و نقل عمومي در گرجستان

 • حمل و نقل عمومي در تفليس، گرجستان

قيمت بليط يك طرفه مترو در شهر تفليس ۰٫۲۰ دلار است. كرايه تاكسي از ۱٫۲۲ دلار شروع مي‌شود و به ازاي هر كيلومتر ۰٫۲۰ دلار و براي هر ساعت در اختيار، ۲٫۰۴ دلار است. نرخ كرايه مصوب تاكسي از فرودگاه تفليس تا مركز شهر   ۱۰٫۲۳ دلار است.

هزينه بازديد از بهترين جاذبه‌ها

تفليس

 • ديدني هاي تفليس؛ با معماري تركيبي از اروپايي آسيايي

متوسط هزينه استفاده از تفريحات و بازديد از ديدني‌هاي تفليس  ۶۶٫۲۱ دلار است. قيمت ارزان‌ترين جاذبه تفليس ۹ دلار (تور پياده‌روي و تله‌كابين تفليس) و گران‌ترين تفريح تفليس (كه در واقع تور پياده‌روي در قسمت قديمي شهر است) ۲۲۰ دلار است. محبوب‌ترين تفريحات تفليس شامل تور يك روزه بازديد از تفليس و قسمت قديمي آن با قيمت ۴۰٫۵۶ دلار و  شهربازي متاتسميندا با قيمت ۲۳٫۸۶ دلار مي‌شود.

باتومي

 • ديدني هاي باتومي ؛ پايتخت تابستاني گرجستان

در باتومي هم بازديد از باغ گياه‌شناسي باتومي را كه هزينه بازديد از آن براي بزرگسالان ۱۲ دلار، براي دانش‌آموزان ۶ دلار و براي كودكان زير ۱۲ سال رايگان است، از دست ندهيد. از ديگر تفريحات باتومي مي‌توان به دلفيناريم باتومي اشاره كرد. هزينه تماشاي نمايش دلفين‌ها در روز ۱۴ لاري و عصر ۱۶ لاري بوده و هزينه شنا با دلفين‌ها براي كودكان ۳ تا ۱۶ سال ۱۰۰ لاري و براي افراد بزرگ‌تر ۱۵۰ لاري است.

قيمت تور گرجستان

گرجستان

كمترين قيمت تور زميني گرجستان از ۱۱۸۰۰۰۰ تومان (يك ميليون و ۱۸۰ هزار تومان)  است كه شامل ۴ شب و ۵ روز اقامت (۲ شب تفليس و ۲ شب باتومي مي‌شود) و بيشترين قيمت آن يك ميليون و ۵۶۰ هزار تومان كه شامل ۷ شب و ۸ روز اقامت مي‌شود. در تور هوايي گرجستان معمولا مقصد تور تنها شهر تفليس است. قيمت اين تورها از يك ميليون و ۶۸۰ هزار تومان شروع مي‌شود و تا ۲ ميليون و ۱۹۰ هزار تومان مي‌شود كه شامل ۳ شب و ۴ روز اقامت مي‌شود. براي مشاهده تور تركيبي گرجستان، تور تفليس يا تور باتومي  به صفحه تورهاي كجارو مراجعه كنيد.

به‌طور كلي بايد بگوييم كه هزينه روزانه هر نفر در سفر ارزان به گرجستان ۵۵ دلار، در سفر اقتصادي ۱۲۹ دلار و در سفر لوكس ۲۹۲ دلار است.

منبع : سايت كجارو


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۳۳:۰۴ توسط:رز موضوع:

اگر به فكر خريد قاب هستيد، بخوانيد!

 

بين غول­هاي بزرگ ساخت گوشي موبايل در دنيا، رقابت عجيبي بر سر توليد گوشي­هاي هوشمندتر، سريع­تر و ظريف­تر
شكل گرفته است كه اين موضوع به­ مرور زمان تلفن­هاي همراه را نيز به گجت­هاي با ارزش­تري تبديل كرده است. گوشي­هاي موبايل هر­روز گران­تر مي­شوند و ما هم اطلاعات با ارزش بيشتري را در آن­ها ذخيره مي­كنيم. طبق آمار، 45% از كساني كه گوشي هوشمند خريداري مي­كنند در هفته­هاي اول استفاده آن را روي زمين مي­اندازند و گوشي آن­ها دچار خط­ و ­خش و آسيب­­هاي جدي مي­شود. به همين دليل اهميت خريد انواع محافظ گوشي مانند انواع قاب گوشي و كاور موبايل بيش از پيش ضروري شده است.

هزاران مدل از انواع گارد گوشي و كاو موبايل در سراسر دنيا وجود دارد كه شايد بيشترين تنوع را در حوزه لوازم جانبي موبايل ايجاد مي­كنند. اما براي خريد قاب مناسب براي موبايل به چه نكاتي بايد توجه كنيم و اساسا علت اصلي خريد قاب گوشي چيست؟

 

 

علت اصلي خريد قاب گوشي محافظت از گوشي است

انواع گارد گوشي و كاور موبايل با قيمت­هاي متفاوتي در بازار موجود است اما ميانگين قيمت آنها حدود 40.000 تومان براي قاب گوشي سامسونگ، هواوي، شيائومي و حدود 60.000 تومان براي انواع گوشي­هاي اپل است. گارد گوشي مانند بيمه اي است كه براي خودرو يا خانه خودتون تهيه مي­كنيد. هر آدم عاقلي ترجيح مي­دهد كه با اندكي هزينه در حدود چند­ ­ده هزار تومان، اسمارت فون گران قيمت خود را در برابر آسيب­هاي ناشي از به زمين افتادن و خط و خش بيمه كند. همچنين بسياري از افراد مانند ورزشكاراني كه با آب سروكار دارند، قاب و كاور گوشي ضد آب تهيه مي كنند يا طبيعت­گردان و كساني كه كوهنوردي مي­كنند، ترجيح مي دهند قاب­هاي بسيار محكم و ضد ضربه داشته باشند. براي مطالعه بيشتر در اين رابطه ميتوانيد به اين مقاله مراجعه كنيد.

 

 

حفظ استايل و زيبايي با مدل هاي جديد قاب گوشي

قاب گوشي در طرح و رنگ هاي بسيار گوناگوني توليد ميشود. بعضي از قاب­هاي موبايل كه مد مي­شوند و همه جا آن ها را مي­بينيد، آن قدر وسوسه كننده و زيبا هستند كه شايد به خاطر آن­ها حاضر باشيد در صورتي كه از نظر محافظت از گوشي، كارايي خوبي نداشته باشند هم آن­ها را خريداري كنيد. حتي برخي افراد رنگ كاور موبايل خودشون را با رنگ لباسشون ست مي­كنند و در روزها و مناسبت­هاي خاص از يك مدل گارد گوشي استفاده ميكنند. مثلا قاب­هاي سيليكوني يا قاب­هاي گوشي فانتزي، تنوع رنگ بسيار بالا و جذابي دارند كه البته بعضي از آن­ها هم، بسيار مقاوم و با كيفيت هستند. كساني هم كه پوشش مجلسي يا كلاسيك دارند مي­توانند از انواع قاب­هاي چرمي استفاده كنند.


 

انواع قاب گوشي موجود در بازار ايران چيست ؟

معمولا در بازار ايران قاب­هاي گوشي را بر اساس جنس يا طرح اسم گذاري مي­كنند اما به صورت كلي به دو دسته قاب­هاي نرم و قاب­هاي سخت، تقسيم بندي مي­شوند كه بيشتر افراد از قاب­هاي نرم و ژله اي استفاده مي­كنند :

· قاب گوشي ژله اي

· قاب گوشي چرمي

· قاب گوشي طرح دار

· قاب گوشي سيليكوني

· قاب گوشي آكواريومي

· قاب گوشي پارچه اي

· قاب گوشي خزدار

· قاب گوشي فلزي

· قاب گوشي ضد آب

· قاب گوشي آينه اي و ...

كاور گوشي از نظر كارايي و يا استايل دسته­بندي­هاي ديگري مثل كيف گوشي، فيلپ كاور، بك كاور گوشي و ... نيز دارد.

به صورت كلي در نظر داشته باشيد كه اگر جنس بدنه گوشي شما فلزي يا پلاستيك خيلي سخت مي­باشد، حتما از قاب هاي نرم و ژله اي استفاده كنيد تا در اثر تعويض يا جابجايي قاب، بدنه گوشي شما خط و خش نيافتد. همچنين اگر جنس بدنه گوشي شما فلزي نيست يا از پلاستيك خيلي سخت ساخته نشده، مي­توانيد از قاب هاي محكم و فلزي استفاده كنيد.

البته در نظر داشته باشيد كه قاب موبايل بايد حتما روي گوشي، اصطلاحا فيت شود و گوشي آزادانه درون قاب حركت نكند، در غير اين صورت حركت گوشي درون قاب به مرور ساييدگي­هايي را روي بدنه ايجاد مي­كند و باعث آسيب رسيدن به گوشي شما مي­شود.

 

چرا قاب موبايل پرطرفدار شده‌ است؟

اگر نگاهي به تاريخچه‌ي گوشي‌هاي همراه بيندازيم، به قدرت شركت نوكيا در سال‌هاي نه‌چندان دور مي‌رسيم. گوشي‌هاي اين شركت دوام بسيار زيادي داشتند و هنگام اصابت به زمين، بدنه‌ي گوشي براي محافظت از قطعات داخلي آن، جدا مي‌شد. اما گوشي‌هاي هوشمند امروزي كمي پيچيده‌تر از آن‌ها هستند و نمي‌توان طراحي گذشته را بر روي آن‌ها پيدا كرد. موبايل هاي امروزي داراي قطعات مختلفي هستند و يك ضربه‌ي ساده مي‌تواند به راحتي يكي از اين قطعات را دچار مشكل كند. بنابراين، به نظر مي‌رسد استفاده از قاب موبايل مي‌تواند در محافظت از گوشي‌ها نقش پررنگي را ايفا كند.

در كنار تمامي اين موارد، معمولا ضربات وارد شده به موبايل جزو موارد گارانتي به حساب نمي‌آيند. بنابراين در صورتي كه گوشي شما توسط ضربه آسيب ديد، احتمالا شركت گارانتي كننده، از تعويض قطعه‌ي گوشي خودداري خواهد كرد. در نتيجه، قاب موبايل مي‌تواند نقش يك گارانتي بسيار معتبر را براي شما داشته باشد تا در مواقع برخورد به زمين، از قطعات گوشي‌هوشمند به بهترين شكل ممكن مراقبت كند. اگر شما هم جزو كساني هستيد كه قاب‌ گوشي با كيفيت بالا خريداري مي‌كنيد اما از قيمت نه‌چندان ارزان آن ناراضي هستيد،‌ اين را هم در نظر داشته باشيد كه قيمت گوشي شما به مراتب بالاتر از قيمت قاب موبايل است. بنابراين با هزينه‌اي نه‌چندان زياد، مي‌توانيد از خسارت بسيار بيشتري جلوگيري كنيد. كافي است نگاهي به قيمت گوشي هاي هواوي جديد و قاب گوشي هواوي بياندازيد.

 

از كدام سايت قاب گوشي خريداري كنيم؟

بايد به فكر نياز خودتون باشيد و بر اساس آن بهترين گزينه را انتخاب كنيد. براي خريد اينترنتي قاب گوشي يكي از نكات مهم كه بايد به آن توجه كنيد، تجربه خريد لذت بخش مشتريان قبلي است كه موارد زير مي­تواند در آن موثر باشد :

· تنوع محصول بسيار بالا

· موجود بودن محصولات

· پشتيباني آنلاين دائم و كارآمد

· به روز بودن

· قابل اعتماد بودن

· ارسال سريع به سراسر ايران

· سادگي سايت و امكان پيدا كردن قاب­هاي دلخواه

طبيعي هست كه فروشگاه­هاي اينترنتي كه به صورت تخصصي روي يك موضوع كار مي­كنند، كيفيت محصول و خدمات آن ها در آن حوزه به مراتب از بزرگترين فروشگاه­هاي اينترنتي هم بالاتره. يكي از سايت­هايي كه به احتمال زياد توجه شما را نيز جلب مي­كند، فروشگاه اينترنتي نشت آپ است كه تقريبا تمام مدل­هاي گوشي موجود در بازار ايران را در دسته بندي­هاي خودش قرارداده و به علت حضور فيزيكي آن ها در بازار بزرگ عمده فروشي لوازم جانبي تهران، تنوع محصول بالايي دارد. حتي اگر در سايت قاب موبايل مورد نظرتون را پيدا نكرديد از طريق پشتيباني آنلاين مي­توانيد براي گوشي خودتون درخواست موجودي قاب كنيد تا به صورت اختصاصي شما را راهنمايي كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۵:۳۹ توسط:رز موضوع:

چگونه يك مكان مناسب در اصفهان براي اجاره روزانه پيدا كنيم؟

چگونه يك مكان مناسب در اصفهان براي اجاره روزانه پيدا كنيم؟

هدف و نوع سفر به اصفهان :

سفر به اصفهان مي تواند دلايل متفاوتي داشته باشد، ازجمله سفر هاي تفريحي و بازديد از جاذبه هاي گردشگري و ديدني اصفهان از جمله ميدان نقش جهان، سي و سه پل، پل خواجو، كاخ چهلستون، عمارت عالي قاپو، توحيد خانه و ... ويا سفر هاي زيارتي به اصفهان براي بازديد از بقعه هارون ولايت، امام زاده بامير اصفهان، بقعه شاهزاده ابراهيم فين، امام زاده درب زنجير، بقعه شاه زيد اصفهان و ... و يا سفر هاي كاري، تجاري و درماني. همچنين اصفهان به دليل اينكه در مركز ايران قرار دارد، در بعضي مواقع افراد براي سفر به شهر ها و استان هاي ديگر بايد از اصفهان عبور كنند و ممكن است براي مدتي در اصفهان اقامت داشته باشند.

انواع اقامت در اصفهان :

هنگام سفر به اصفهان نيازي است براي اقامت خود برنامه ريزي داشته باشيد زيرا هتل در اصفهان به وفور يافت نمي شود و به راحتي نمي توانيد هتل ارزان در اصفهان رزرو كنيد. براي رزرو هتل، اسنپ تريپ در اصفهان مي تواند منبع جامع و خوبي براي جستجوي شما باشد.

اگر قصد نداريد براي اقامت، در هتل بمانيد، مسافرخانه هاي اصفهان و يا اجاره روزانه منزل در اصفهان مي توانند گزينه هاي خوبي براي انتخاب شما باشند.

انتخاب مكان مناسب براي اقامت در اصفهان :

پس از اينكه نوع سفر و هدفتان از سفر به اصفهان را مشخص كرديد، بايد به دنبال مكان مناسبي براي اقامت خود باشيد، از جمله هتل در اصفهان، منزل مبله در اصفهان ، مسافرخانه در اصفهان و ...

براي انتخاب محل اقامت مناسب بايد متناسب با بودجه و نزديكيبه مكان مورد نظرتان، محل اقامت خود را مشخص كنيد. به عنوان مثال اگر نوع سفر تفريحي باشد، گزينه هاي بيشتري براي انتخاب وجود دارد. درحالي كه براي سفر درماني يا زيارتي بايد دقت بيشتري به خرج دهيد و مكاني را انتخاب كنيد كه به بيمارستان و مراكز درماني و يا مكان هاي زيارتي مورد نظرتان نزديك باشد زيرا ممكن است هتل ارزان در اصفهان پيدا كنيد و يا اجاره منزل مبله در اصفهان متناسب با بودجه شما وجود داشته باشد اما اگر به نزديكي به مكان مورد نظرتان دقت نكنيد، بايد براي رفت و آمد به مكان مورد نظرتان مسافتي طولاني طي كنيد و يا اگر براي درمان به اصفهان سفر كرديد ممكن است مكان اقامتتان براي نگهداري از بيمار مجهز و مناسب نباشد.

اجاره خانه مبله در اصفهان به شما اين امكان را مي دهد كه در هر منطقه اصفهان و متناسب با بودجه و امكاناتي كه شما لازم داريد بتوانيد محل اقامت مناسب خود را انتخاب كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۵۸:۳۲ توسط:رز موضوع:

دانلود فيلم خجالت نكش

«خجالت نكش» از معدود فيلمهاي كمدي جشنواره امسال است. همان طور كه مي دانيم آثار كمدي عموماً اقبال كمتري در جشنواره فيلم فجر داشته اند و ممكن است به بخش رقابتي راه يابند اما شانس چنداني براي نامزدي و برد جايزه نخواهند داشت.

 

فيلم خجالت نكش

 

ابتدا بايد اذعان كنم كه «خجالت نكش» كمدي شريفي است؛ شريف بدان جهت كه به سمت و سوي لودگي نمي رود و داستان سالمي را روايت مي كند و اينخود اتفاق خوبي در سينماي ايران است اما شايد اگر چنين فيلمي در مديوم تلويزيون ساخته مي شد مي توانست موفق تر از شرايط فعلي باشد. نخستين ساخته رضا مقصودي پيرو جريان تكرار نمونه هاي موفق تلويزيوني در سينما ساخته شده است و براي من به شدت يادآور فيلم «زاپاس» است كه دو سال قبل در جشنواره فيلم فجر به نمايش درآمد اما فيلم از برخي جهات نسبت به «زاپاس» قوي تر است. «خجالت نكش» شروع به موقعي دارد، روان پيش مي رود و رويدادهايش مناسب و به اندازه اند و نقطه اتمامش نيز خوب و به موقع است. فيلم ريتم خوبي دارد، پركشش است و سعي مي كند در چارچوب قواعد ژانري خود قرار گيرد و از اسلوب هاي گونه ي خود پيروي كند، در طراحي رويدادها و داستانك ها دست به تكرار نمي زند، موقعيت هاي كميك اش واقعاً بامزه اند و مخاطب را به خنده مي اندازند اما شايد عمق اين شوخي ها در همان حد و اندازه سريالهايي چون «پايتخت» و فيلمهايي چون «زاپاس» باقي بماند؛ شوخي هايي كه نشئت گرفته از خنگي و دست و پاچلفتي شخصيت هاي داستان اند و عموماً براساس پاره اي از سواتفاهم ها و بدشانسي ها اتفاق مي افتد. استفاده از برخي تكيه كلام ها انگار به الگوهاي ثابتي در بيانِ بازيگرانشان تبديل شده اند؛ مثلاً احمد مهرانفر بي شباهت به «زاپاس» و «پايتخت» صحبت نمي كند.

بازي او اما خوب است و همخوان با ديگر بازيگران فيلم و البته شخصيت پردازي مرد، خونسردي وبي خيالي اش در مقابل حرص و جوش خوردن هاي مكرر همسرش خوب و بامزه از آب درآمده است. شبنم مقدمي نيز مانند هميشه بازي روان وخوبي دارد؛ با رعايت درست لهجه در سراسر فيلم و بهره گيري هوشمندانه اش از ميميك صورت. تركيب بازيگران فيلم نيز تركيبي تلويزيوني است؛ از ليندا كياني و الناز حبيبي گرفته تا شهره لرستاني و عليرضا رييسي و حتي سام درخشاني كه بيشتر در تلويزيون ديده مي شوند تا سينما. شايد همين سادگي قصه ي فيلم و بازي هاي تلويزيوني بازيگران نقش هاي فرعي كار را به سريال هاي طنز سيما نزديك مي كند. اما بي انصافي ست اگر از يكدستي بازي ها و حضور موثر بازيگران نقش مكمل در فيلم نام نبرم زيرا حقيقتاً نمي توان ايرادي از آنها و بازي هاي خوبشان گرفت.

مطالب مرتبط : دانلود رايگان فيلم سينمايي آذر

فيلمنامه به رغم ژانر كمدي اش نسبتاً گاف ندارد و بر زيربناي نسبتاً منطقي اي بناشده است اما برخي ساده انگاري ها نيز در آن به چشم مي خورند، مثلاً چه طور در روستايي با آن جمعيت كم، صنمِ باردار (شبنم مقدمي) پنج ماه از خانه اش خارج نمي شود و كسي هم سراغي از او نمي گيرد؟ چه طور خانواده صنم كه يك بار نوزاد را ديده اند وقتي به منزل مرضيه مي روند و بار ديگر او را مي بينند متوجه نمي شوند كه اين، همان نوزدايست كه قبلاً هم ديده بودند؟ و اين كه اصلاً چه طور خود صنم تا ماه چهارم متوجه باردار بودنش نمي شود؟ ... از اين دست سوال ها ممكن است براي مخاطباني كه با دقت بيشتر فيلم را مي بينند پيش بيايد؛اهمال هايي كه "كمدي بودن" فيلم نمي تواند بهانه اي براي توجيه آنها باشد. 

به اعتقاد من، «خجالت نكش» فيلميست كه با چشم پوشي از برخي ضعف هاي ساختاري- داستاني اش، مي تواند گزينه مطلوبي باشد در جهت تغيير ذائقه ي مخاطب عام براي انتخاب و تماشاي فيلم كمدي اي كه سطح نسبتاً قابل قبولي دارد و براي خنداندن مخاطبش دست به هر عمل وقيحانه اي نمي زند.
بازي شبنم مقدمي در اين فيلم به نظرم شايستگي نامزدي سيمرغ بلورين را دارد گرچه كمتر ديده ام بازيگران نقش هاي كمدي چندان ديده شوند.

دانلود فيلم خجالت نكش


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۳:۱۲ توسط:رز موضوع:

ترجمه ايرانيان

ترجمه تخصصي ايرانيان: وبسايت برتر در ترجمه متون تخصصي
 
احتمالا تا كنون سفارشاتي براي ترجمه متون تخصصي داشته ايد. سفارش هايي كه گاها موجب نارضايتي شما گشته اند. متاسفانه يك تفكر وجود دارد مبني بر استفاده از مترجمين تحصيل كرده در رشته ترجمه زبان انگليسي براي ترجمه متون تخصصي كه يكي از مهمترين عوامل نارضايتي در ترجمه تخصصي را به دنبال داشته است.ترجمه متون تخصصي مهارتي است كه تنها افرادي داراي آن هستند كه در رشته تحصيلي مرتبط با زمينه متن شما تحصيل كرده باشند. ترجمه تخصصي ايرانيان با افتخار اعلام مي نمايد با بيش از ۱۲۰۰ مترجم تخصصي در رشته گرايش هاي مختلف اقدام به ترجمه متون تخصصي نموده است.
ترجمه تخصصي اصطلاحي است كه براي ترجمه متون تخصصي در رشته هاي مختلف اطلاق مي شود. شايد چندين سال قبل زماني كه سخن از ترجمه و مترجم مي آمد اولين چيزي كه به ذهن خطور ميكرد فارغ التحصيلان رشته زبان انگليسي در گرايش ترجمه بودند اما امروزه اين قضيه بسيار تغيير كرده است . امروزه با افزايش گستره دانش بشري ترجمه متون تخصصي داراي اختلافات زيادي با متون عمومي شده و به همين علت به دنبال انجام ترجمه توسط مترجمين تخصصي هستند. مترجمين عمومي از نظر تسلط بر ترجمه متون معمولي مانند رمان، داستان و … در سطح بسيار بالايي قرار دارند كه اين مطلب به دليل ساختار ساده اين متون است. در مقابل متون تخصصي كه در رشته هاي مختلف مورد استفاده قرار ميگيرند بسيار متفاوت بوده و به دليل داشتن اصطلاحات و واژگان تخصصي معمولا به سختي توسط مترجمين عمومي قابل درك هستند.
بهترين راه براي درك اهميت و اجبار استفاده از مترجمين تخصصي بررسي كتب مرجع ترجمه شده در رشته هاي مختلف دانشگاهي است. بدون شك اگر مترجمين عمومي قابليت ترجمه متون تخصصي در رشته هاي مختلف را داشتند ما امروز شاهد اين بوديم كه كتب تخصصي توسط افرادي ترجمه شوند كه در رشته زبان تحصيل كرده اند، اما واقعيت چيز ديگري است: تقريبا تمام مترجمان كتب تخصصي اساتيد دانشگاه در رشته مربوطه هستند!
با اين شرايط واضح است كه ترجمه متون تخصصي در رشته هاي مختلف نياز به مترجم تخصصي دارد،فردي داراي تحصيلات تكميلي در رشته مورد نظر!

ترجمه متن تخصصي در كليه رشته-گرايش هاي دانشگاهي

با تعريفي كه از مترجم تخصصي وجود دارد عملا هر مترجم در يك يا دو زمينه كه در آن تحصيل كرده است مي تواند به صورت خيلي خوبي انجام وظيفه نمايد. به طور مثال اگر فردي در مقطع دكتري در يك رشته خاص مجموعه مهندسي تحصيل نمايد نهايتا در دو گرايش مي تواند به ترجمه متون تخصصي بپردازد و نه تنها در رشته هاي ديگر، بلكه ترجمه ايشان در گرايش هاي ديگر نيز دچار مشكل خواهد بود. علت اين امر چندان پيچيده نيست، هر مترجم تخصصي در گرايش هاي خاصي مي تواند اصطلاحات تخصصي را به خوبي درك نمايد و اصطلاحات موجود در ساير زمينه ها براي ايشان قابل درك درست نخواهد بود. ترجمه متون تخصصي در رشته هاي مختلف نيازمند عواملي است كه هر موسسه اي براي بالا بودن كيفيت ترجمه بايد دارا باشد:
 
 1. بالا بودن تعداد همكاران تيم ترجمه:
 2. مجرب بودن مترجم تخصصي
 3. وقت شناس بودن مترجمين تخصصي
 4. امانت دار بودن مترجمين تخصصي

ترجمه تخصصي متن انگليسي سه استفاده مهم در مباحث دانشگاهي دارد:
 
 • ترجمه كتب انگليسي
 • ترجمه مقالات تخصصي معتبر مثل مقالات چاپ شده در نشريات نمايه شده در isi
 • ترجمه استاندارد ها و آيين نامه هاي تخصصي متفاوت

با توجه به سفارش آنلاين در مجموعه ايرانيان، ترجمه تخصصي متن به سادگي و با چند كليك انجام ميگيرد. شما براي ترجمه تخصصي متن انگليسي به فارسي آنلاين كافي است درخواست خود را ثبت كنيد تا توسط همكاران ما قيمت گذاري شود. سپس كار ترجمه شما شروع ميگردد.
برخي از مراجعين محترم به مجموعه ايرانيان خواستار بررسي قيمت ترجمه متون تخصصي شده و در مقام مقايسه با هزينه دريافتي ساير موسسات به اين نتيجه مي رسند كه هزينه ترجمه در وبسايت ترجمه ايرانيان پايين ترين قيمت بوده و به همين دليل ترجمه تخصصي متن خود را به صورت آنلاين به ما سپرده و مطمين هستند پايين ترين هزينه ترجمه را خواهند پرداخت.ترجمه تخصصي متن در رشته هاي مختلف امري نيست كه بتوان به مترجمين عمومي سپرد! ترجمه متن تخصصي نياز به يك متخصص دارد، متخصصي در رشته شما!
ترجمه تخصصي متن مهارتي است كه تا كنون هوش مصنوعي نتوانسته است نه تنها در حد خوب بلكه در حد قابل قبولي ايفاي نقش نمايد. هم اكنون سرويس هايي براي ترجمه تخصصي متن رايگان وجود دارند ولي واقعيتي كه وجود دارد اين است كه خروجي اين سرويس ها جز ترجمه ناقصي از چند لغت كه هيچ كدام به معناي تخصصي خود مورد استفاده نگرفته اند. به طور كلي ترجمه متن تخصصي رايگان توسط برخي از سرويس ها انجام ميگيرد ولي در واقع نام ترجمه تخصصي را نمي توان روي آن ها گذاشت. ترجمه تخصصي رايگان توسط برخي از ماشين هاي ترجمه انجام ميگيرد ولي قبل از آن بهتر است يك جمله را ترجمه كنيد تا كيفيت ترجمه را حس كنيد!
با توجه به گستره مترجمين تخصصي مجموعه ترجمه تخصصي ايرانيان اقدام به ترجمه متون تخصصي در رشته هاي متفاوت نموده است. به طور كلي خدمات ترجمه در ترجمه تخصصي ايرانيان در ۶۵ رشته هم اكنون در حال انجام است كه در ادامه به برخي از آنان پرداخته مي شود.
ترجمه تخصصي برق

ترجمه متون تخصصي برق از مواردي هستند كه نه تنها نياز به مترجم تخصصي دارند بلكه هر مترجم تخصصي در بيش از يك يا نهايتا دو گرايش نمي تواند عملكرد مطلوبي داشته باشد. به طور مثال اگر شما سفارش ترجمه متون تخصصي برق را داشته باشيد بايد مترجمي براي كار شما انتخاب شود كه در گرايش شما تحصيل كرده باشد تا با لغت و اصطلاحات تخصصي متن شما آشنايي كامل داشته باشد.
ترجمه تخصصي كامپيوتر

ترجمه تخصصي متن كامپيوتر به عنوان يك خدمت كاملا محسوس از ترجمه تخصصي ايرانيان انجام ميگيرد. در ترجمه متن تخصصي كامپيوتر مترجمي براي شما انتخاب ميگردد كه به زمينه كاري شما مسلط باشد، به بيان بهتر مترجمي براي متن شما انتخاب ميگردد كه در زمينه متني كه مي خواهيد ترجمه شود، تجربه كاملي داشته باشد. ترجمه متن تخصصي كامپيوتر در مجموعه ايرانيان با كمترين هزينه انجام شده و شما مي توانيد از كيفيت ترجمه خود مطمين باشيد.
ترجمه تخصصي حسابداري

حسابداري به عنوان يكي از رشته هاي پرطرفدار در ايران بوده كه تعداد فارغ التحصيلان و دانشجويان بسياري در آن مشغول به تحصيل هستند.ترجمه تخصصي متن حسابداري نياز به مترجمي دارد كه علاوه بر تخصص بر لغات عمومي بر لغات تخصصي اين رشته اشراف داشته باشد. مفاهيمي مانند سود، زيان،تراز مالي و … كه در ترجمه متن تخصصي حسابداري بسيار مورد استفاده قرار ميگيرند، نمونه اي از ساده ترين كلمات و اصطلاحات تخصصي اين رشته هستند. ترجمه متن تخصصي حسابداري شامل كتاب ، مقاله تخصصي و … تخصص ماست.
ترجمه تخصصي مديريت

مجموعه مديريت به عنوان پرطرفدارترين رشته در ايران شناخته مي شود و حدود ۱۰% دانشجويان ايراني در اين رشته تحصيل مي كنند. اگر شما هم يكي از دانشجويان يا فارغ التحصيلان گرايش هاي اين رشته باشيد حتما پيش آمده كه نياز به ترجمه تخصصي متن مديريت داشته باشيد. به علت گسترده بودن رشته مديريت نمي توان از يك مترجم تخصصي براي متون گرايش هاي متفاوت مديريت استفاده نمود. برخي از گرايش هاي مديريت آن چنان با يكديگر متفاوت هستند كه گزاف نيست اگر بگوييم اختلافي به اندازه رشته هاي مختلف با يكديگر دارند.
ترجمه تخصصي عمران

رشته مهندسي عمران به عنوان اولين رشته مهندسي در ايران به شمار مي رود كه از جايگاه بسيار بالايي در بين رشته ها دانشگاهي برخوردار است. ترجمه تخصصي مهندسي عمران به دليل دارا بودن ۱۲ گرايش متفاوت نياز به متخصصين متفاوتي جهت ترجمه متون تخصصي عمران دارد. گرايش هاي مهندسي عمران هم اكنون ۱۲ گرابش است كه بايد بگوييم بسيار با يكديگر تفاوت دارند. به عنوان مثال گرايش مهندسي ژئوتكنيك داراي لغات و اصطلاحات تخصصي كاملا متفاوت با گرايشي مانند مهندسي سازه است. بنابراين براي ترجمه تخصصي مهندسي عمران بايستي تيمي كامل در رشته مهندسي عمران شكل گيرد. كارگروه تخصصي عمران در اوايل شروع به كار ترجمه تخصصي ايرانيان، با هدف تضمين كيفيت ترجمه تشكيل شد. اعضاي اين كارگروه فارغ التحصيلان و دانشجويانن مقاطع دكتري دانشگاه هاي تهران بودند كه پس از چندين تجربه موفق، به عنوان يكي از بهترين وبسايت هاي ترجمه متون عمران شناخته شدند. براي ترجمه متون تخصصي عمران كافي است درخواست خود را ثبت كنيد تا ترجمه شما با بهترين كيفيت در مقابل كمترين هزينه انجام گيرد. اعتماد شما براي ترجمه متون تخصصي عمران را قدر نهاده و به آن پايبنديم.
ترجمه تخصصي مكانيك

ترجمه متون تخصصي مكانيك يكي ديگر از خدمات مجموعه ايرانيان است كه با تضمين كيفيت ترجمه انجام ميگيرد. تضمين كيفيت ترجمه متن تخصصي مكانيك به علت اطميناني است كه مجموعه ايرانيان به مترجمين تخصي خود دارد. در صورتي كه شما به دنبال يك مترجم تخصصي براي متون رشته مهندسي هستيد ما پيشنهاد ثبت سفارش در ترجمه تخصصي ايرانيان را خواهيم داد. ترجمه متن تخصصي مكانيك نياز به مترجمي دارد متخصص و مجرب. ويژگي اي كه در ترجمه تخصصي ايرانيان به خوبي يافت مي شود.
ترجمه تخصصي معماري

مهندسي معماري رشته اي است كه از سويي نام مهندسي را با خود حمل ميكند و از سويي ريشه در هنر و خلاقيت دارد.ترجمه متون تخصصي معماري نياز به يك مترجم معمار دارد زيرا متون تخصصي معماري در هيچ يك از رشته هاي هرچند مشابه تقسيم بندي نمي شوند و بايستي مترجم يك مهندس معمار با سابقه ترجمه متون تخصصي باشد. ترجمه متن تخصصي معماري در مجموعه ايرانيان به صورت تضميني بوده و شما از كيفيت متن خود اطمينان خواهيد داشت.
ترجمه انگليسي به فارسي متون تخصصي

متون و مراجع در رشته هاي مختلف اكثرا به زبان انگليسي هستند به همين دليل ترجمه متن تخصصي انگليسي به فارسي نيازي است كه در اكثر رشته ها به شدت كاربرد دارد. اكثر كتب مرجع كه در دنيا شناخته شده اند، به زبان انگليسي منتشر مي شوند. تقريبا تمام مقالات معتبر مانند مقالات چاپ شده در نشريات نمايه شده در isi به زبان انگليسي منتشر مي شوند.
با توجه به اهميت و جايگاه ترجمه انگليسي به فارسي متون تخصصي، ترجمه تخصصي ايرانيان اقدام به ترجمه متون انگليسي توسط مترجمين كار آزموده در رشته هاي مختلف نموده است. ترجمه متن تخصصي انگليسي به فارسي بيشترين تعداد سفارش در مجموعه ترجمه تخصصي ايرانيان را شامل مي شود. علت اين مسئله كاربرد بسيار زياد زبان انگليسي در رشته هاي مختلف است.
ترجمه انگليسي به فارسي متن تخصصي نياز به مترجمي دارد كه در رشته شما و در زمينه متناسب با متن شما تحصيل كرده باشد زيرا ترجمه متن انگليسي به فارسي به صورت تخصصي براي مترجمين عمومي امكان پذير نبوده و ترجمه انگليسي به فارسي متون تخصصي بايد توسط فردي مسلط به زبان انگليسي و اصطلاحات و كلمات تخصصي انجام گيرد.
خدمات تخصصي در مجموعه ايرانيان شامل كليه رشته ها بوده و هم اكنون بيش از ۱۲۰۰ مترجم تخصصي در كليه رشته ها با ما همكاري دارند. برخي از رشته هايي كه بيشترين سفارش ترجمه را دارند عبارت اند از:
ترجمه متون انگليسي به فارسي تخصصي حسابداري

با توجه به گستردگي رشته حسابداري و تعداد پرشمار دانشجويان و پژوهشگران در اين رشته، ترجمه متون و مقالات انگليسي حسابداري يكي از بيشترين سفارشات در مجموعه ايرانيان را به خود اختصاص داده است.
ترجمه انگليسي به فارسي متون تخصصي عمران

مهندسي عمران به عنوان اولين رشته مهندسي در ايران شناخته مي شود. تقريبا تمامي رفرنس هاي مهندسي عمران مرتبط با كشور آمريكا و كانادا هستندو به همين دليل ترجمه انگليسي به فارسي در متون تخصصي عمران بيش از هر زبان ديگري سفارش را در بر مي گيرد.ترجمه انگليسي به فارسي متون تخصصي عمران در مجموعه ايرانيان توسط كارگروه تخصصي عمران كه متشكل از دانشجويان دكتري دانشگاه هاي تهران است انجام ميگيرد.
ترجمه انگليسي به فارسي متن تخصصي پزشكي

ترجمه انگليسي به فارسي متن تخصصي پزشكي امري است كه تمام دانشجويان در رشته هاي مرتبط با علوم پزشكي مثل دندانپزشكي با آن مواجه هستند. تيم مترجمان پزشكي در مجموعه ايرانيان با هدف ترجمه متون تخصصي اقدام به ترجمه متون تخصصي با تضمين كيفيت نموده است. تمامي تيم مترجمان گروه پزشكي فارغ التحصيل مجموعه رشته هايي علوم پزشكي هستند.
ترجمه تخصصي فارسي به انگليسي

تقريبا تمام مقالات معتبر منتشر شده در رشته هاي مختلف به زبان انگليسي بايد ترجمه شوند. يكي از معيارهاي مهم در پذيرش مقالات تخصصي سطح ترجمه مقاله است. در صورتي كه ترجمه مقاله شما ضعيف باشد مقاله شما قبل از داوري توسط سردبير ژورنال ريجكت خواهد شد. براي چاپ مقاله در ژورنال هاي معتبر مانند JCR , ISI , Pubmed نياز به سطح بالايي از ترجمه است كه شايد براي بسياري از افراد امكان ترجمه تخصصي مقاله خود در ان سطح وجود نداشته باشد. ترجمه تخصصي مقاله به انگليسي يكي از مهمترين عوامل در پذيرش يك مقاله معتبر بوده و در صورتي كه ترجمه شما داراي خطا باشد بدون شك تاثير منفي بر چاپ مقاله شما خواهد داشت.
ترجمه تخصصي مقاله به انگليسي علاوه بر تسلط بر زبان عمومي نيازمند تسلط بر واژگان تخصصي آن رشته است.ترجمه مقاله بايد كاملا منطبق بر اصول گرامري باشد و هرگونه اشتباه دستوري از اهميت و اعتبارمقاله مي كاهد. مقالات بسياري هستند كه علي رغم سطح علمي بالا به دليل ترجمه ضعيف و اشتباهات دستوري و لغوي امكان چاپ در نشريات معتبر را پيدا نميكنند.ترجمه مقاله فارسي به انگليسي بايد به نحوي انجام گيرد كه روان بيان شده و فاقد اشتباهات نگارشي و جمله بندي باشد و كاملا منطبق بر شيوه ارائه مطالب علمي و مقالات تخصصي باشد زيرا نحوه بيان يك مطلب علمي در مقالات تخصصي معتبر با شيوه بيان روزانه و محاوره اي كاملا متفاوت است. تمامي ترجمه ها در ترجمه تخصصي ايرانيان توسط دانشجويان و فارغ التحصيلان تحصيلات تكميلي مسلط به زبان تخصصي انجام ميگيرد.
ترجمه تخصصي مقالات

جديدترين اخبار و دستاورد هاي پژوهشي در تمامي رشته ها توسط مقالات معتبر منتشر مي گردد. در اكثر رشته ها(از جمله تمامي رشته هاي فني و مهندسي، علوم پزشكي، علوم پايه و برخي از رشته هاي علوم انساني) مقالات با زبان انگليسي منتشر مي شوند.
اين قضيه به اندازه اي گسترش يافته كه بجز در رشته هاي مرتبط با علوم اسلامي و ديني در بقيه رشته ها زبان انگليسي زبان بين المللي ناميده شده است.
مقالات معتبر كه قابل ارجاع هستند معمولا در نشرياتي چاپ مي شوند كه ارزش علمي بالا داشته باشند . برخي از نشريات معتبر در رشته هاي مختلف به شرح ذيل هستند:
نشريات آي اس آي

پايگاه تامسون رويترز بنا بر عوامل تاثير گذار در نشريات اقدام به اعطاي نمايه به نشريات مي نمايد. در حال حاضر نشريات آي اس آي معتبر ترين نشريات پژوهشي بوده و نمايه هايي كه در گزارش ساليانه داراي ايمپكت فكتور بوده اصطلاحا JCR هستند در كليه رشته ها بالاترين ارزش علمي را دارند.
بر اين اساس ترجمه تخصصي مقاله Isi يك عامل مهم در مسائل آموزشي و پژوهشي به شمار مي رود.
نشريات پابمد

پابمد و مدلاين دو پايگاه معتبر در مجموعه علوم پزشكي هستند و نشرياتي كه در اين دو پايگاه نمايه مي شوند در رشته هاي مرتبط با علوم پزشكي ارزش علمي بسيار بالايي دارند. گاها ارزش مقالات پابمد و مدلاين از نشريات ISI نيز فراتر مي رود.
نشريات اسكوپوس

مقالاتي كه در نشريات نمايه شده در اسكوپوس چاپ ميشوند داراي ارزش نسبي بالايي هستند. لازم به ذكر است پايگاه اسكوپوس هر ساله نشريات تخصصي در هر يك از زمينه هاي علمي را به صورت چارك دسته بندي مي كند. نشرياتي كه در چارك اول واقع هستند يا اصطلاحا Q1 هستند بسيار معتبر به شمار مي آيند.
نشريات آي اس سي

نشرياتي كه در پايگاه علمي جهان اسلام نمايه مي شوند از نظر اعتبار در درجه بعدي قرار دارند. به همين دليل معمولا كمتر به عنوان رفرنس كارهاي پژوهشي نياز به ترجمه تخصصي مقالات isc مي گردد.
ترجمه تخصصي مقاله

با توجه به اهميتي كه مقالات مختلف در مسائل آموزشي و پژوهشي دارند امروزه ترجمه تخصصي مقاله يكي از نياز هاي پژوهشي به شمار مي رود. بسياري از دانشجويان در رشته هاي مختلف جهت ترجمه تخصصي مقاله Isi اقدام به سفارش به مترجمين عمومي مي نمايند. مترجميني كه با كلمات تخصصي مقاله شما آشنا نبوده و در نهايت ترجمه اي را تحويل مي دهند كه به جاي كم كردن مشكل به مشكلات شما مي افزايد!
ترجمه تخصصي مقاله Isi در بين كليه سفارشات ترجمه مقاله بيشترين كاربرد را داشته و بيشترين تعداد سفارشات را به خود اختصاص داده است. علت اين مسئله جايگاه مناسب نشريات نمايه شده در آي اس آي در ايران است.
اگر شما هم ميخواهيد سفارش ترجمه تخصصي مقاله Isi را داشته باشيد بايد اين اصل را بپذيريد كه ترجمه تخصصي مقالات Isi نياز به فردي دارد كه دقيقا در زمينه تخصصي متن شما تحصيل كرده باشد و نه يك مترجم عمومي كه در رشته زبان تحصيل كرده است.
ترجمه تخصصي مقالات Isi مهارتي است كه در يك مترجم عمومي وجود ندارد. سپردن ترجمه تخصصي مقاله Isi به يك مترجم عمومي نتيجه اي ندارد جز تحويل ترجمه اي بي مفهوم كه هيچ ارتباط معنايي با متن اصلي ندارد.

ترجمه تخصصي مقاله انگليسي به فارسي در مجموعه ترجمه تخصصي ايرانيان توسط مترجميني تحصيل كرده در مقاطع تحصيلات تكميلي در زمينه تخصصي متن شما انجام مي گيرد. اين خدمات موجب مي شود كه ترجمه متن شما با بهترين كيفيت انجام گيرد و از ترجمه صحيح اصطلاحات و كلمات تخصصي اطمينان داشته باشيد.
مترجمين تخصصي ايرانيان در تمام رشته-گرايش هاي دانشگاهي در مقاطع تحصيلات تكميلي تحصيل كرده اند. بنابراين ثبت سفارش ترجمه در كليه رشته گرايش ها صورت مي پذيرد. در ادامه برخي از رشته هايي كه بيشترين سفارش در ترجمه مقالات تخصصي دارند آورده شده است:
ترجمه تخصصي مقاله حسابداري

رشته حسابداري از رشته هايي است كه نشريات بسيار زيادي به صورت حرفه اي به چاپ مقالات معتبر با آن مي پردازند. از جمله نشريات معتبر در حسابداري مي توان به Accounting Review اشاره نمود كه يكي از بيشترين ارجاعات در نشريات تخصصي حسابداري را شامل مي گردد.
ترجمه تخصصي مقالات isi در رشته حسابداري يكي از خدما تخصصي ايرانيان بوده كه حدود ۶۰% از مجموعه سفارشات ترجمه در اين رشته را به خود اختصاص داده است. شما جهت ثبت سفارش مي توانيد به قسمت ثبت سفارش مراجعه نماييد.
ترجمه تخصصي مقاله شيمي

اگر در هريك از گرايش هاي رشته شيمي تحصيل ميكنيد و ميخواهيد مقاله اي در اين زمينه را ترجمه كنيد مي توانيد سفارش خود را ثبت كنيد تا توسط تيمي از مترجمان تخصصي در گرايش شما انجام گيرد. پروسه ثبت سفارش بسيار كوتاه بوده و كاملا به صورت آنلاين مي باشد. براي ثبت سفارش كافي است اينجا را كليك كنيد.
ترجمه تخصصي مقاله برق

با توجه به اينه رشته مهندسي برق به شدت در حال رشد است معمولا استفاده از كتب تخصصي به مسائل آموزشي محدود مي شود. براي كارهاي پژوهشي در مهندسي برق از استاندارد هاي بين المللي و مقالات تخصصي استفاده مي گردد كه سهم مقالات تخصصي بسيار بيشتر است.
با توجه به گرايش هاي مختلف مهندسي برق، معمولا مقالات هر گرايش توسط فردي در همان گرايش ترجمه ميشود. علت اين مسئله تفاوت هاي بسياري است كه گرايش هاي مهندسي برق با يكديگر پيدا كرده اند. به بيان ديگر اگر شما مقاله در يكي از گرايش هاي تخصصي كنترل داشته باشيد توسط فردي كه در گرايش قدرت تحصيل كرده است به خوبي ترجمه نمي گردد. بر همين اساس در ترجمه تخصصي ايرانيان اصل بر بكارگيري افراد در گرايش هاي تخصصي خودشان است.
ترجمه تخصصي مقاله مهندسي صنايع

با توجه به اينكه رشته مهندسي صنايع در زمينه هاي بسياري وارد شده است بهتر است ترجمه شما صرفا توسط يك مترجم در همان حوزه انجام گيرد. مثلا اگر ميخواهيد يك مقاله در حوزه تخصصي بهينه سازي را ترجمه كنيد بايد فردي برا ترجمه انتخاب شود كه با الگوريتم هاي فراكاوشي و … آشنايي كاملي داشته باشد.
ترجمه تخصصي مقاله كامپيوتر

اگر يك مقاله در رشته مهندسي كامپوتر را در اختيار داريد كه ميخواهي به صورت تخصصي ترجمه كنيد مي توانيد روي ما حساب كنيد! مترجمين تخصصي ما در مجموعه ايرانيان آماده ترجمه مقالات تخصصي كامپيوتر در كليه گرايش ها هستند.
قيمت ترجمه تخصصي مقاله

هزينه ترجمه مقالات تخصصي در مجموعه ايرانيان بسيار پايين بوده و شما هزينه اي در حدود ترجمه متون عمومي خواهيد پرداخت. براي اطمينان از پايين بودن هزينه ها مي توانيد به قسمت برآورد زمان و هزينه ترجمه مراجعه كرده تا به صورت دقيق هزينه و زمان ترجمه مقالات تخصصي خود را مشاهده كنيد
منبع : http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3832

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۱۰:۳۴ توسط:رز موضوع:

برنامه سالانه بر اساس طرح تدبير

برنامه سالانه طرح تدبير ابتدايي سالتحصيلي 98-1397 به صورت كامل و دقيق | با توجه به اينكه برنامه سالانه مدارس ابتدايي بر اساس طرح تدبير صورت مي گيرد. و اين طرح در سالهاي نختلف دستخوش تغييرات و ويرايش هاي زيادي مي شود. لذا مديران مدارس ابتدايي مي بايست بهترين و جديد ترين برنامه را بر اساس طرح تدبير مورد بررسي قرار داده و در نهايت برنامه سالانه و تقويم اجرايي خود را بر آن اساس طراحي و تنظيم نمايند.

 
برنامه سالانه طرح تدبير ابتدايي سالتحصيلي 98-1397 به صورت كامل و دقيق
 
با توجه به اينكه برنامه سالانه مدارس ابتدايي بر اساس طرح تدبير صورت مي گيرد. و اين طرح در سالهاي نختلف دستخوش تغييرات و ويرايش هاي زيادي مي شود. لذا مديران مدارس ابتدايي مي بايست بهترين و جديد ترين برنامه را بر اساس طرح تدبير مورد بررسي قرار داده و در نهايت برنامه سالانه و تقويم اجرايي خود را بر آن اساس طراحي و تنظيم نمايند.
 
همانطور كه ميدانيم طرح تدبير مربوط به برنامه ريزي مديران در دوره ابتدايي و دبستان است و مديران مدارس ابتدايي چند سالي است كه برنامه سالانه و تقويم اجرايي خود را بر اساس طرح تدبير طراحي و تنظيم مي نمايند.
 
علاوه بر مديران مدارس كه با طرح تدبير ابتدايي سر و كار دارند ساير پست هاي سازماني مانند معاونين مختلف از جمله معاون آموزشي ، معاون پرورشي، معاون اجرايي و معاون و مربي پرورشي نيز برنامه سالانه و تقويم اجرايي خود را بر اين اساس مي نويسند و تنظيم مي نمايند.
 
به جرئت مي توان گفت در مقطع ابتدايي طرح تدبير يكي از بهترين طرح و برنامه هايي بوده است كه بوجود آمده است و توجه مديران و ساير پست هاي سازماني را در مقطع ابتدايي به خود جلب نموده است.
 
 
طرح تدبير ابتدايي چند سالي است كه دستخوش تغييرات و ويرايشهاي متعددي شده است.از ميان اين ويرايش ها و تغييرات مي توان به برنامه هايي تحت عنوان اقدام و عمل و ... اشاره نمود كه اين برنامه ها قبل از برنامه سالانه بر اساس طرح تدبير بوجود آمده بودند.اما نتوانستند در ميان مخاطبان جاي خود را بازكنند و از محبوبيت بالايي برخوردار نشدند.
 
همانطور كه مي دانيم برنامه سالانه و تقويم اجرايي مديران پايه و اساس پيشرفت علمي و آموزشي و همچنين تربيتي و فرهنگي يك مدرسه است.در صورتي كه برنامه سالانه و تقويم اجرايي آن مدرسه درست و دقيق تنظيم شده باشد به بهترين شكل ممكن مي تواند در بالابردن سطح علمي و فرهنگي دانش آموزان تاثير گذار باشد و در غير اينصورت نميتوان انتظار بالايي از آن داشت و نميتواند به بهترين شكل ممكن نيازهاي علمي و تربيتي دانش آموزان را برطرف نمايد.
 
به دلايل فوق الذكر بود كه جامعه شناسان و روانشناسان و دست اندركاران تعليم و تربيت سعي نمودند بهترين و قوي ترين نوع نگارش برنامه سالانه را به مديران محترم و بخصوص مديران مقطع ابتدايي معرفي نمايند.در اين مقطع بود كه صاحبنظران به فكر افتادند كه برنامه سالانه را بر اساس طرح تدبير تنظيم نموده و مديران مدارس ابتدايي را مجاب نمايند برنامه سالانه و تقويم اجرايي خود را بر اساس طرح تدبير تهيه نموده و به بازرسين مختلفي كه از اداره آموزش و پرورش جهت سركشي به مدارس مي آمدند نشان دهند. همچنين مديران عزيز نيز كه از اين برنامه ريزي و نوع آن راضي و خشنود بودند، به معاونين خود امر مي كردند كه آنها نيز برنامه سالانه و تقويم اجرايي خود را بر اساس طرح تدبير تهيه و تنظيم نمايند.
 
با توجه به آنچه كه گفته شد لازم به ذكر است كه بانك فايل پژوهشي معلمان در راستاي برطرف نمودن نياز مديران محترم و معاونين عزيز اقدام به تهيه ده ها نمودنه بر نامه سالانه بر اساس طرح تدبير ابتدايي نموده است و آن را در اختيار مديران و معاونين محترم قرار داده است. شما مديران و معاونين عزيز مي توانيد با مراجعه به لينك زير اقدام به دانلود بر نامه سالانه بر اساس طرح تدبير ابتدايي نماييد.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۸:۴۲ توسط:رز موضوع:

ربات افزايش فالوور اينستاگرام چگونه كار مي كند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۲۳:۳۸ توسط:رز موضوع:

تي شرت شب نما طرح عقرب

تي شرت شب نما طرح عقرب

طرح عقرب به صورت شب نما بسيار شيك (بلك لايت)

فري سايز (مناسب براي لارج/ايكس لارج)

پارچه ويسكوز درجه يك

خريد از فروشگاه فيس ماركت

قيمت : 29000 تومانتي شرت شب نما طرح عقرب داراي كيفيت استثنايي و طرح بلك لايت مي باشد. اين تي شرت به صورت فري سايز (مناسب سايز لارج و ايكس لارج) عرضه شده است. ويژگي برتر اين تي شرت شب نما يا همان بلك لايت بودن آن است به طوري كه طرح اين تي شرت در تاريكي به صورت شب نما جلوه مي كند كه فوق العاده شيك و زيبا مي باشد.

قيمت : 29000 تومان


 

ويژگي هاي تي شرت شب نما طرح عقرب :
- فري سايز (مناسب براي لارج/ايكس لارج)
- داراي جنس پارچه ويسكوز درجه يك
- قد تي شرت: 67 سانتي متر
- عرض سينه: 48 سانتي متر

- تي شرت جديد و حيرت انگيز
- رنگ بندي: مشكي
 


روش خريد: براي خريد پس از كليك روي دكمه زير و تكميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل كار تحويل بگيريد، سپس وجه كالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دكمه زير كليك كنيد.

قيمت : 29000 تومان

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۰۲:۰۷ توسط:رز موضوع: