بيا تو موزيك

فرش 1200 شانه چيست ؟

 

 
فرش 1200 شانه چيست ؟

ما در اين مطلب در مورد فرش 1200 شانهه پرداختيم. اين فرش از تراكم و فشردگي بسيار بالايي برخوردار است و اين مساله سبب افزايش لطافت و زيبايي آن شده است. همچنين ضخامت اين فرش كم است و سبب شده وزن كمتري داشته باشد. اين فرش از جديدترين و پرفروش ترين فرش هاي ماشيني است. براي آشنايي بيشتر با اين فرش با ما همراه باشيد.

 

ما در اين مقاله به معرفي فرش 1200 شانه و مزايا و ويژگي هاي فرش 1200 شانه مي پردازيم. فرش يكي از مهم ترين عناصر و المان هاي تشكيل دهنده دكوراسيون منازل ايراني است كه بدون شك همه ما با آن ﺁشنا هستيم و در منازل خود از آن استفاده مي كنيم. البته امروزه به دليل اينكه قيمت فرش هاي دستباف بسيار بالاست از فرش ماشيني بيشتر استفاده مي شود. اين فرش ها هم قيمت پايين تري دارند و هم در طرح و رنگ هاي مختلف توليد مي شوند و مي توان آن را با هر دكوراسيوني ست كرد.

 

فرش ماشيني انواع مختلفي دارند و عواملي كه سبب ايجاد انواع فرش ماشيني شده اند شامل تراكم و شانه فرش، جنس فرش، طرح و نقشه فرش، ابعاد فرش و رنگ فرش و ... مي باشد. لذا همين عوامل بر قيمت نهايي فرش نيز تاثير مي گذارند. همان طور كه اشاره نموديم يكي از فاكتورهايي كه انواع فرش را به وجود مي آورد شانه فرش و تراكم است كه خود داراي دنيايي است. ما معرفي فرش 1200 شانه را موضوع اين مطلب خود قرار داديم. براي ﺁشنايي با فرش 1200 شانه با ما همراه باشيد.

 

فرش 1200 شانه چيست؟

در واقع فرش 1200 شانه يكي از معروف ترين فرش هاي ماشيني است. دليل اين امر هم لطافت و ظرافت اين فرش است كه سبب جلب توجه مشتريان و مصرف كنندگان مي شود. همان طور كه گفتيم امروزه فرش ماشيني در رنگ و طرح و تراكم و شانه هاي مختلفي توليد مي شود تا هر خريداري بنا به سليقه و بودجه خود فرش مد نظر خود را خريداري كند. در بين تمامي فرش هاي ماشيني فرش 1200 شانه به دليل زيبايي خيره كننده اي كه دارد و همچنين به دليل شبيه بودن به فرش هاي دستباف بسيار مورد توجه و استقبال است.

 

در واقع شانه فرش يكي از فاكتورهاي ايجاد انواع فرش ماشيني است به اين صورت كه فرش هاي ماشيني از نظر شانه و تراكم به فرش 500 شانه ،  فرش 700شانه   ،  فرش 1000شانه  ، فرش 1200شانه  و فرش 1500 شانه  تقسيم مي شوند. حال شايد اين سوال به ذهنتان خطور كند كه اصلا شانه و تراكم چيست؟

 

براي خريد فرش 1200 شانه روي لينك پايين كليك كنيد..

https://webfarsh.com/products/%D9%81%D8%B1%D8%B4-1200-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87


 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۵:۵۵ توسط:رز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :